Výroba billboardů s dopravou a montáží po celé České a Slovenské republice

Tady je pár potřebných kroků k tomu, aby výroba a montáž nového billboardu na místě, které jste pro něj vybrali, dopadla k oboustranné spokojenosti.

Už zřejmě víte, jaký rozměr reklamní plochy budete pro svá reklamní sdělení potřebovat. A také jestli má být billboard mobilní nebo nástěnný. Jestli jej chcete osvětlený, jinak než standardně barevný a případně s designovými zaoblenými rohy. Znáte i místo, kde budete billboardovou plochu provozovat. To vše nám jednoduše sdělíte v detailu produktu dříve, než stisknete tlačítko „Poslat kalkulaci”. Získáte tak orientační cenu své investice.

Teď se dozvíte, co dalšího byste měli vědět, než se pustíme do práce.

Povolení

Ano, je to tak. Ani při stavbě či umístění billboardu se bohužel bez povolení od příslušných úřadů neobejdete. Všechny potřebné informace zjsitíte na příslušném stavebním odboru. Ale pokud si nevíte rady, zavolejte nám. Pokusíme se zodpovědět alespoň základní otázky.

Kdy bude hotová montáž?

V případě umístění mobilního a nástěnného billboardu včetně reklamního sdělení můžete počítat s instalací již od 7 dnů od získání povolení. Reklamní nosiče dopravíme na určené místo, kde je smontujeme. Pak je buď zatížíme betonovými pražci nebo je zavěsíme na fasádu. Opatříme je reklamním sdělením a je hotovo.

Billboardy zapuštěné v zemi mají maličko složitější montáž, ale ze zkušeností víme, že průměrně za deset dnů od schválení úřady je hotovo. Pokud tedy není zima jako na Sibiři a můžeme betonovat. Což můžeme při venkovní teplotě až do –5 ºC.

Zkuste také prozkoumat stránku „Časté dotazy”, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky našich klientů. Pokud zde nenajdete odpověď, klidně zavolejte nebo nám problém popište v emailu.

Tým Media Walk Family je zde pro Vás!

CZIN.eu