Příslušenství billboardů

Standardní billboardy jsou výsledkem desetileté zkušenosti s vývojem a řady inovací. V tomto provedení od nás dostanete vyladěný produkt, který vám bude dlouho sloužit. Obvodový rám a reklamní plocha v úpravě pozink jen tak nezrezaví. K dokonalosti vaši nové reklamní billboardové konstrukci chybí už jen příslušenství, které si snadno vyberete.

Zaoblené rohy

Rohy obvodového rámu ve standardní úpravě svírají pravý úhel. Volitelným příslušenstvím rámu jsou oblé rohy, které dodají billboardové konstrukci neotřelý vzhled. Při tvorbě kalkulace billboardu zaškrtněte políčko „Zaoblené rohy” a dodejte svému billboardu nádherný designový prvek.

Osvětlení včetně elektroinstalace

Správné reklamní sdělení má být vidět ve dne v noci. V zimě by byla škoda skrýt venkovní reklamu pozorovatelům i více než na dvanáct hodin, co říkáte? Reklama tak maká jen na polovinu svého výkonu. Řešením je podpořit nový billboard na cestě na výsluní i v noci. Reklamní konstrukci vám rádi opatříme elektroinstalací, rameny na zavěšení světel a samotnými světly. Zbývá se jen domluvit jestli zvolíme časový nebo soumrakový spínač. Při tvorbě kalkulace billboardu zaškrtněte políčko „Osvětlení” a nechte svůj nový billboard makat na plné obrátky.

Vlastní barevnost

Svůj nový billboard od nás dostanete buď v úpravě nerezavějící pozinkovaný rám a k tomu nosníky natřené základovou šedou barvou nebo si řeknete, že to zrovna pro vás není to pravé ořechové a zvolíte si barvu podle svých preferencí. Při tvorbě kalkulace billboardu zaškrtněte volbu „Vlastní barevnost” a do pole pod ní zadejte barvu ze vzorníku RAL. Klidně i dvě, pokud chcete nosníky a rám v jiných barvách.

Celoobvodový vypínací systém

Billboardové konstrukce jsou ihned po montáži připraveny na výlep. Na reklamní plochu můžeme umístit reklamní sdělení vytištěné na papír BBS nebo opatřit velkoplošným tiskem na samolepicí fólii. První varianta nemá dlouhou životnost a ta druhá se zase špatně dává dolů. Elegantním řešením na dlouhou dobu je reklamní plachta vytištěná na PVC banneru. Proto máme v nabídce řešení, které snadno dovolí instalaci a vypnutí plachty i naprostému laikovi. Pod rám vám jednoduše naistalujeme celoobvodový vypínací systém, který tvoří vodiče ocelového lanka o průměru 3 mm. Pomocí elektrikářských pásek si kdykoliv reklamní plachtu vyměníte sami. Teď už zbývá jen při tvorbě kalkulace billboardu zaškrtnout volbu „Vypínací systém”.

Reklamní plachty a tisk billboardů na papír BBS

Pokud chcete opatřit svou novou billboardovou konstrukci reklamním sdělením, napište svůj požadavek do políčka „Vaše zpráva“, které najdete v detailu každé billboardové konstrukce nebo navštivte náš e-shop reklamniplachty.cz.

Billboard se zaoblenými rohy
Osvětlení billboardu
Nástěnný billboard 5,1 × 2,4 m
CZIN.eu