10 nejčastějších dotazů a odpovědí

1. Proč si mám vybrat vaši společnost?

Protože s výrobou a instalací reklamních konstrukcí billboardů máme desetiletou zkušenost. Postavili jsme stovky billboardů v Čechách a na Slovensku a v našich referencích najdete spokojené zákazníky od malých podnikatelů až po nadnárodní řetězce. Stavíme billboardy na klíč. Získáte od nás plnou technickou podporu pro vyřízení nezbytných povolení. Rádi vám také vypracujeme celý projekt včetně nezbytného statického posouzení stavby.

1. Proč si mám vybrat vaši společnost?

Protože s výrobou a instalací reklamních konstrukcí billboardů máme desetiletou zkušenost. Postavili jsme stovky billboardů v Čechách a na Slovensku a v našich referencích najdete spokojené zákazníky od malých podnikatelů až po nadnárodní řetězce. Stavíme billboardy na klíč. Získáte od nás plnou technickou podporu pro vyřízení nezbytných povolení. Rádi vám také vypracujeme celý projekt včetně nezbytného statického posouzení stavby.

2. Jaké reklamní konstrukce nabízíte?

 MPokud pomineme množství možných rozměrů, stavíme mobilní billboardy a nástěnné billboardy s pozinkovanou výplní nebo jen vypínacím obvodovým systémem v rámu. Mobilní billboardy mají také oboustranné varianty. Reklamní billboardy jsou složeny z nosné konstrukce, reklamní plochy a obvodového rámu. Všechny mohou být dle přání zákazníka osazeny designovými zaoblenými rohy a osvětlením. Možností je tak akorát. Rádi Vám poradíme, jaký typ konstrukce nejlépe zvolit.

3. Dodáte mi billboard rovnou s reklamním sdělením?

Samozřejmě. Velkoplošná reklama je naším dalším oborem, v němž již deset let vynikáme. Možná znáte náš e–shop reklamniplachty.cz nebo reklamneplachty.com, kde si můžete pořídit reklamní plachty a bannery, ale také velkoplošný tisk na samolepicí a papírové materiály BBS s dopravou a montáží po celé České a Slovenské republice. Pokud chcete dodat billboardovou konstrukci rovnou s reklamou, napište svůj požadavek do políčka „Vaše zpráva“ ve formuláři pro výpočet ceny billboardu. Navrhneme nejlepší řešení a velkoplošnou reklamu vám rovnou s billboardem také nainstalujeme.

4. Jak zjistím celkovou cenu a jaký je způsob platby?

Vyberte si reklamní konstrukci billboardu, která nejlépe vyhovuje vašemu záměru. Cenu za výrobu standardního billboardu se zvolenými doplňky zjistíte okamžitě. Cenu za dopravu pak doladíme v následné komunikaci. Pokud si cenu společně odsouhlasíme, požádáme vás o zálohou platbu a pustíme se do díla. Po instalaci billboardu vám vystavíme daňový doklad se standardní splatností.

5. Jaká povolení budu potřebovat?

Zvolte si typ reklamního billboardu a pošlete nám fotografii místa, kde bude billboard umístěný. Ze zkušeností už z obrázku poznáme, co vše budete potřebovat. Pokud bude billboard stát u silnice, budete potřebovat rovněž vyjádření správy komunikací a dopravní policie. Jednodušší to bude s umístěním mobilního billboardu nebo nástěnného billboardu na vlastním pozemku nebo nemovitosti. Tady vám postačí zjednodušené stavební řízení tzv. ohlášení stavby. Povolení k umístění těchto typů billboardových konstrukcí by nemělo trvat více než 4 týdny. 

6. Jaká je minimální a maximální výška billboardu?

Objasněme si nejdříve, co pojem minimální a maximální výška znamená. Jde o minimální a maximální výšku spodní hrany reklamní plochy s rámem. Mobilní billboardy musí mít spodní hranu minimálně ve výšce 50 cm od země. Standardně dodáváme billboardové konstrukce s umístěním spodní hrany ve výšce 230 cm od země. Billboardy s příhradovou konstrukcí mohou mít spodní hranu umístěnou výše, protože příhradová konstrukce zajišťuje mnohem větší stabilitu billboardu v náročných větrných podmínkách. U nástěnných billboardů se řídíme čistě výběrem konstrukce, možnostmi plochy fasády nemovitosti a požadavky zákazníka.

7. Kdy budu potřebovat příhradovou konstrukci?

Příhradové konstrukce jsou typem konstrukce, kde místo homogenních nosníků jsou pro jejich výplň použity diagonály a svislice, které tvoří takzvané příhrady. Dá se říct, že výsledná konstrukce je tvořena soustavou trojúhelníků. Smyslem tohoto typu konstrukčního řešení je přenesení a rozložení zátěže mezi nosnými prvky billboardu. Příhradovou konstrukci znáte z dopravního značení. Budete ji potřebovat v případě, že billboard bude umístěný v místech, kde dochází k silným poryvům větru. Výhodou příhradové konstrukce je její životnost, protože je vyrobena z pozinkovaných materiálů. Další výhodou tohoto typu nosníků je možnost umístění spodní hrany reklamní plochy do vyšší výšky od země.

8. Můžu mít vlastní barvu billboardu?

Ano, a to jak nosníků tak i obvodového rámu. Standardně dodáváme billboardové reklamní konstrukce s reklamní plochou a obvodovým rámem v pozinkovaném provedení. Klasické nosníky jsou pak natřeny základovou šedou barvou. Zvolte si jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL a při výběru billboardu ji zadejte do políčka „Vlastní barevnost”.

9. Může být billboard osvětlený?

K osvětlení billboardu budete potřebovat jen přívod elektrického napětí. My následně billboardovou konstrukci vybavíme na cestu elektro instalací, halogenovými svítidly a rameny k jejich upevnění. Společně ještě zvolíme buď časový, nebo soumrakový spínač, abychom zajistili osvětlení billboardu v přesných časových intervalech nebo podle toho, kdy nastává tma v určitém ročním období.

10. Kdy bude stát nový billboard na místě?

Máte všechna nezbytná povolení? Paráda! Hned, jak se to od vás dozvíme, jdeme na to. V případě umístění mobilního a nástěnného billboardu včetně reklamního sdělení můžete počítat s instalací již od 14 dnů

CZIN.eu